Pomeranian documenta w podziemiach Archiwum Państwowego w Gdańsku

W dniu 18 czerwca 2022 roku Archiwum Państwowe w Gdańsku wraz z PAN Biblioteką Naukową zorganizowało wydarzenie kulturalne pod nazwą  „Dni ulicy Wałowej”. Ta plenerowa impreza miejska cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gdańska.

AP Gdańsk zapoznało zwiedzających ze swoją historią oraz udostępniło swoje podziemia, w których zaprezentowano wystawę pt.: „Pomeranian documenta w podziemiach Archiwum Państwowego w Gdańsku”. Atrakcją dla zwiedzających był również pokaz skanowania 3D zorganizowany w Archiwum we współpracy z Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.