Jak dojechać

 

Archiwum Państwowe w Gdańsku Oddział w Gdyni znajduje się w Gdyni Cisowej przy ulicy Handlowej 11, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wysoki maszt telefonii komórkowej POLKOMTEL. Najłatwiej dojechać z centrum Gdyni autobusem linii R (obsługiwanym przez ZKM Gdynia), wsiąść można np. na przystanku „Gdynia Dworzec Gł. PKP” przy ul. Wójta Radtkego i wysiąść na przystanku „Handlowa 01” przy ul. Hutniczej (przystanek na żądanie), który znajduje się tuż przy archiwum. Można też dojechać kolejką SKM – wysiąść na stacji „Gdynia Cisowa” i dojść pieszo do ul. Hutniczej.

 

Środki transportu publicznego:

  • SKM (Szybka Kolej Miejska) – przystanek „GDYNIA CISOWA”

  • AUTOBUS – przystanek „Gdynia Handlowa 01 ” (ul. Hutnicza)
    ZKM Gdynia linia autobusowa :  R

 

 

Archiwum Państwowe w Gdańsku Oddział w Gdyni

 


 Wersja do druku Do góry

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „Ogólne Rozporządzenie”) Archiwum Państwowe w Gdańsku informuję, że >>> czytaj dalej

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.